Hakkımızda

"NEDEN" İLE BAŞLAYIN

Değerler önemlidir. Amaca yönelik markalar daha büyük karlar elde ediyor - evet, piyasadan %400 daha yüksek. Birlikte hayal edelim ve reklamdan fazlasını yapalım. Bir hareket inşa edelim ve bir fark yaratalım.

“Hedefimiz Müşterilerimize günümüzün sürekli gelişen pazarında ilgili pazarlama stratejileri sağlamaktır. Bu nedenle işimizi bütünsel ve şeffaf bir yaklaşım etrafında inşa ettik. Müşterilerimizin hedeflenen bir pazarlama platformunun nasıl olacağını anlamalarını istiyoruz. Onlar için çalışıyoruz. Sonuç olarak müşterilerimiz başarılı olduğunda biz de başarılıyız. Hırslı, çevik, genç, etkilemeye hevesli ve neler yapabileceğimizi size göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

 

Hizmetlerimiz

Reklam

İÇERİK STÜDYOSU Tam hizmet stratejik yaratıcı, TV, radyo, ekran, sosyal, video prodüksiyonu ARAŞTIRMA VE STRATEJİ Marka danışmanlığı, tüketici yolculuğu haritası ve segmentasyon geliştirme MEDYA & ANALİTİK: Çok kanallı dijital, sosyal medya, TV, radyo, dış mekan, görüntülü, SEM, coğrafi hedefleme, etiket yönetimi ve gösterge tablosu raporlaması.

Markalaşma

MÜŞTERİLERİNİZİ MARKA YARATICILARINA DÖNÜŞTÜRÜN Hayranlarınız renklerinizi uçuruyor mu? Gelecek, tutku markaları ve davalarını paylaşan toplumsal hareketler tarafından inşa edilecek. Savaşçılara dönüşen, dijital olarak bağlı müşterilerin etkisini anlamak için duygusal marka değerini bilmeliyiz. Markanızın irrasyonel savunucuları olarak, bir prim ödeyecek ve mesajınızı birlikte oluşturacaklar.

İçerik Üretimi

SADECE MEDYA SATIN ALMAYIN. MEDYA OLUN. Geleneksel reklamcılık bozuldu. Şimdi, sesimizi duyurma hakkını kazanmamız gereken çok ekranlı bir dijital ekosistemde rekabet ediyoruz. Hedef kitlenize neyin tehlikede olduğunu söyleyen ve onlara inanmaları için bir neden veren net, çekici mesajlarla kalıcı bir izlenim bırakın. İçerik hizmetlerimiz, web sitesi içeriği, sosyal medya, reklam metni ve e-posta pazarlama kampanyalarından uzun süreli düşünce liderliği makalelerine, teknik incelemelere, e-Kitaplara ve daha fazlasına kadar uzanır. HidivWork, kusursuz bir hikaye anlatmak için içeriğin her öğesini birleştirir. Unutulmaz deneyimler yaratmak ve iş sonuçları elde etmek için markanızın görsel ve deneyimsel temas noktalarını tanımlayın ve birbirine bağlayın.

İçerik Pazarlaması

TAM HİZMET DİJİTAL PAZARLAMA Marka danışmanları, dijital pazarlama ajansları ve çeşitli reklam şirketleri tarafından parçalanan bir sektörde, uzmanlaşma entegrasyonun düşmanı haline geldi. Benzersiz çeşitliliğe sahip, ancak sıkı sıkıya bağlı bir grup olarak, "marka ajansınız" olarak etki ve "dijital ajansınız" olarak verimlilik getiriyoruz. Reklam üretkenliğini optimize ederken maliyetli fazlalığı ve çelişkili yaratıcı mesajları ortadan kaldırıyoruz.

Pazarlama Stratejisi

Pazarlama otomasyonu ve makine öğrenimi daha akıllı hale geldikçe, bizi yapay zekadan daha akıllı yapan farkı kullanmalıyız: Empati ve Duygusal Zeka. Satışlar sadece rekabetçi değildir. Pratik olarak bir temas işidir. Bu yüzden ekibinizin elde edebileceği tüm avantajlara ihtiyacı var. B2B müşterilerimizle, potansiyel müşterilerini dönüşümün tamamına hızlı ve etkili bir şekilde taşımak için ihtiyaç duydukları satış araçlarını oluşturmak için birlikte çalışıyoruz.

Sosyal Medya

Statista'ya (pazar ve tüketici verilerinde uzmanlaşmış bir Alman şirketi) göre, genç alıcıların yüzde 95'i sosyal medyada markaları takip ediyor. Bu ağlara zaman ayırıyorsanız, parmaklarınızın ucunda çok büyük bir kitleye sahip olabileceğiniz anlamına gelir. İster sınırlı bir sosyal medya varlığınız olsun, ister köklü bir sosyal medya varlığınız olsun, işte iyi organize edilmiş sosyal medya programına daha fazla zaman ve çaba harcamanız için 10 neden var.

SEO

DAHA İYİ ARAMA GÖRÜNÜRLÜĞÜ DAHA YÜKSEK TIKLAMA ORANLARI SAĞLAR Aslında, Blue Nile Research (USA Araştırma Şirketi), insanların birinci konumda s nippet içermeyen bir sonuca tıklamak yerine, ikinci veya üçüncü konumdaki zengin snippet sonucuna tıklama olasılığının daha yüksek olduğunu buldu. Bir SERP'de ilk beşte yer almıyorsanız bu özellikle önemlidir, çünkü tüm tıklamaların yaklaşık yüzde 70'i bu en iyi sonuçlara gider. Girişiniz zengin bir snippet ile göründüğünde, fark edilme şansınız çok daha yüksektir, bu da bir ziyaretçinin tıklama olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir. Zengin snippet siteniz hakkında ayrıntılı bilgi sağladığından, potansiyel ziyaretçilerin alaka düzeyinizi daha iyi ölçmesine olanak tanır, bu da tıklama oranlarını daha da artırır ve ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için size daha fazla fırsat sunar.

WEB Tasarım

İLK İZLENİM YARATMAK İÇİN SADECE BİR ŞANSINIZ VAR Müşterilerinizin seveceği güzel bir web sitesi ile işletmenizi yükseltin. Sonuç odaklı bir deneyimle kullanıcıları harekete geçirin ve markanızı büyütün. Detaylı arama anahtar kelimesi ve rakip araştırması ile web sitenizi en baştan planlıyoruz. Web siteniz uzmanlığınızı gösterecek ve işletmenizi sektörünüzde güvenilir bir otorite olarak konumlandıracaktır.

Mürettebat

Hasan

Principal

Emre

Movie Developer

Emre

Web / SEO

Ela

Junior Graphic

DJI

Mavic 2 Pro Smart Controller

Fujifilm

X H2S